משלוחים מהירים | אחריות 12 חודשים | שירות תיקונים בכל הארץ

זהירות קורונה!

בלעדי בישראל !!!

מכשיר מהפכני להשמדת חידקים ווירוסים ממכונות לספירת כסף ומשטרות הכסף.

עדכון תוכנה למכונת שטרות

עדכוני תוכנה ושדרוג התוכנות לשטרות חדשים

במכונות חכמות לספירה זיהוי הערכים ואיתור שטרות מזויפים אותם מפיצה חברת תיחכום צ.ב. קיימת תוכנה [כמו במרבית מכונות אלו בעולם] התוכנות המותקנות במכונות גם במכונות חכמות תא אחד וגם במכונות חכמות שני תאים עם מיון .תוכנות אלו פותחו ע"י יצרני המכונות בשיתוף פעולה וקבלת מידע נתונים מבנק ישראל כך שהמכונות יודעות לזהות את סימני הביטחון המוטבעים בשטרות השקל מיקומם בשטר  ולבדוק באמינות מרבית באם השטרות אמתיים או מזויפים/ חשודים כמזויפים.

עדכון תוכנה למכונת שטרות – מטבע זר

במכונות חכמות התוכנה כוללת גם מטבעות זרים [כדוגמת דולר, יורו, שטרלינג, רובל, סיני ,דולר קנדי יין יפני ,וככל הנדרש ע"י הלקוח ] כמו בישראל , גם בעולם מונפקים שטרות חדשים בערכים שונים ועל גבי נייר שונה וחדיש, לכן כאשר מונפק שטר חדש או ערך נוסף באחת מהמטבעות-מדינות  המותקנות במכונה מומלץ לבצע עדכון תוכנה / שדרוגי תוכנה ע"מ שהמכונה תזהה את השטר החדש/ הערך הנוסף ותדע לזהות ולבדוק אותו. פעולה זו מומלצת מאוד וכרוכה בהזמנת תוכנה חדשה ובהגעת טכנאי לבית העסק להתקנת התוכנה.

כל התוכנות ועדכוני התוכנה אותם מספקת החברה הינם מקוריות של יצרני המכונות בעולם, וכרוכים בתשלום.

בעת רכישת מכונה חכמה יש לוודא טרם הרכישה האם לספק יש את היכולת הידע וההסמכה להתקין בעתיד תוכנות ועדכוני תוכנה במכונות שמכר.

גלילה לראש העמוד
מכונה לספירת כסף, מטבעות ושטרות
לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים:
× שלחו לנו הודעה
דילוג לתוכן