משלוחים מהירים | אחריות 12 חודשים | שירות תיקונים בכל הארץ

זהירות קורונה!

בלעדי בישראל !!!

מכשיר מהפכני להשמדת חידקים ווירוסים ממכונות לספירת כסף ומשטרות הכסף.

תיקון למכונות לספירת כסף

תיקון למכונות כסף – שטרות / מטבעות

מכונה לספירת כסף בבית העסק הינה מוצר בעל חשיבות רבה, כמו בכל מוצר חשמלי מופיעות תקלות שונות ובהתאם לסוג המכונה והיכולות שלה, בעת תקלה במכונת ספירה הנזק לבית העסק לא פשוט. השרות אותו מספקת חברת תיחכום צ.ב. טכנולוגיות מבוסס על ידע רב ומוניטין מצוין של טכנאים עם נסיון רב בתחום , בחברת תיחכום צ.ב. טכנולוגיות  רואים את השרות כערך עליון לאחר המכירה של המכונה  תוך כדי אמינות מקצועיות אדיבות ומהירות תגובה  המוכרת מזה שנים רבות במאות בתי עסק וב כ 300 סניפי בנקים בישראל בהם קיימות 2000 מכונות תחת כנפי השרות .

חלקי חילוף מקוריים למכונת שטרות ומטבעות

לכל הדגמים של המכשירים והמכונות אותם חברת תיחכום צ.ב. טכנולוגיות מייבאת ניתן להשיג חלקי חילוף מקוריים ובעזרת ההדרכות שהצוות הטכני של החברה מקבל מדי תקופה אצל היצרנים בעולם  מסוגלים בחברה לפתור כמעט כל סוג של תקלה ולעיתים קרובות ללא צורך בהגעה ללקוח ובהדרכה טלפונית, במידה והתקלה לא נפתרה  בהדרכה טלפונית  נציג החברה  מגיע לאתר הלקוח .

לאור הנסיון הרב של החברה והוותק שלה בתחום רכשו אנשי המערך הטכני ידע ויכולת לטפל גם בדגמים שלא יובאו לישראל על ידי תיחכום צ.ב. טכנולוגיות ובמידה וניתן להשיג עבורם חלקי חילוף.

לסיכום , לפני רכישת מכונה לטיפול בכסף שלכם חשוב ביותר לוודא מי נותן השרות ומה היכולות של המציע, מי הלקוחות שלו.

במידה וקיימת תקלה בעסק שהמכונה שלו נמצאת באחריות או במסגרת ביטוח שנתי ויש צורך בפינוי המכונה למעבדה , אנו מעמידים במקרים אלו מכונה חליפית וכל זאת ע"מ שלא לפגוע בעבודה השותפת של בית העסק.

גלילה לראש העמוד
מכונה לספירת כסף, מטבעות ושטרות
לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים:
× שלחו לנו הודעה
דילוג לתוכן