משלוחים מהירים | אחריות 12 חודשים | שירות תיקונים בכל הארץ

זהירות קורונה!

בלעדי בישראל !!!

מכשיר מהפכני להשמדת חידקים ווירוסים ממכונות לספירת כסף ומשטרות הכסף.

טיפים לבחירת מכונה לספירת כסף

בין אם מדובר בעסק קטן או גדול ספירת כסף היא אחת הפעולות החשובות לניהול החשבונות ולמעקב קבוע על ההכנסות היומיות. יחד עם זאת, כשעושים זאת באופן ידני לא רק שמדובר בעבודה סיזיפית למדי, אלא גם לא פעם סובלים מאי דיוקים שנובעים מחוסר תשומת לב ומטעויות אנוש. לכן, בעלי עסקים רבים רוכשים לעסק מכונה לספירת כסף שתבצע ספירה מדויקת וללא טעויות. יחד עם זאת, בימינו יש דגמים שונים של מכונות לספירת כסף ומומלץ לבחור במכונה המתאימה לעסק הן מבחינת תזרים מזומנים, והן מבחינת סוג המטבעות (למשל עסקים שמקבלים מט"ח). ובכן, אם הנכם מתעניינים לרכוש מכונה לספירת כסף ותוהים איזה דגם עלול להתאים לצרכים שלכם, הכנו עבורכם כמה טיפים ענייניים שיסייעו לכם בבחירתכם.

 

אז איך תבחרו בדגם המתאים של מכונה לספירת כסף?

  1. מכונה לספירת שטרות רגילה- אם הנכם בעלי עסק קטן ומעוניינים בכל יום לעשות ספירה מהירה של שטרות, מאוד מומלץ לרכוש מכונה לספירת שטרות רגילה, ואין סיבה לרכוש מכונה מתקדמת יותר. המכונה הזו תבצע ספירה מהירה ומדויקת של השטרות ותענה לכם על הצורך הנוכחי של ספירת כסף בעסק קטן.
  2. מכונות לספירה וזיהוי הערכים וסיכום כמות השטרות- לעומת מכונה לספירת שטרות רגילה, המכונה לספירה וזיהוי ערכים וסיכום כמות השטרות מתאימה לעסקים שכבר יש להם תזרים מזומנים גדול יותר בכל יום וחשוב להם לבצע ספירה מדויקת תוך הקפדה על חלוקה של כמה שטרות יש להם מכל ערך. מכונה זו מאוד מומלצת לברים ובתי קפה שמקפידים בכל סוף יום על ספירת השטרות וחלוקתם לערכים. כמו כן, המכונה הזו מסייעת לזהות שטרות לא תקינים או כאלה שחשודים כזיוף.
  3. מכונות שני תאים לספירה מיון השטרות, איתור שטרות מזויפים- המכונה הזו מאוד מתאימה למי שמעוניין שהמכונה תבצע גם את הספירה וגם את החלוקה והיא מאוד יעילה לעסקים שעוסקים במכירת מט"ח או בנקים. במכונה זו קיימים שני תאים למיון השטרות כאשר כל השטרות הפגומים או המזויפים מועברים אוטומטית לתא אחד, והשטרות התקינים עוברים לתא השני. בנוסף, ניתן לחבר את המכונה למדפסת חיצונית ולהדפיס את הנתונים ופרטי הפעולה.

 

המכונות לספירת כסף של חברת תיחכום

חברת תיחכום היא אחת החברות המוכרות והמובילות למכונות לספירת כסף, ועסקים שונים בכל הארץ משתמשים במכונות האיכותיות שלהם, כולל כמה וכמה מהבנקים הגדולים בארץ. מעבר לכך שהמכונות המתקדמות של חברת תיחכום יודעות לזהות את ערך השטרות כולל של שטרות זרים, סופרות את כמות השטרות, ומזהות שטרות מזויפים, החברה מציעה דגמים שונים שמתאימים לצרכים שונים. מדוע? מכיוון שלבנק, מכולת, ובית קפה אין את אותם צרכים או את אותה כמות שטרות נכנסת ביום. כך או כך, בין אם הטיפים שלנו עזרו לכם להבין איזה דגם אתם צריכים לעסק שלכם, ובין אם אתם מעוניינים במידע נוסף, אנשי הצוות של חברת תיחכום ישמחו לסייע לכם ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר, באחריות.

גלילה לראש העמוד
מכונה לספירת כסף, מטבעות ושטרות
לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים:
× שלחו לנו הודעה
דילוג לתוכן