משלוחים מהירים | אחריות 12 חודשים | שירות תיקונים בכל הארץ

זהירות קורונה!

בלעדי בישראל !!!

מכשיר מהפכני להשמדת חידקים ווירוסים ממכונות לספירת כסף ומשטרות הכסף.

מכונה לספירת שטרות

מכונה לספירת שטרות  מבית תיחכום צ.ב. – אתם תנהלו, המכונה תספור

אם הנכם בעלי עסק וודאי אתם מכירים את המטלה המתישה(וההכרחית) של ספירת המזומן בסוף כל יום, לא ככה? ודווקא בשעה הזו, שאתם לחלוטין מותשים מיום עבודה ארוך, אתם הכי נדרשים להיות מפוקסים, מדויקים ולבצע ספירת שטרות מדויקת. ובכן, כדי להימנע מטעויות, מספירה חוזרת (כדי להיות בטוחים שלא טעיתם), וכמובן מבזבוז זמן, הכירו את נבחרת מכונות הספירה של חברת תיחכום צ.ב. טכנולוגיות בעמ . צוות החברה מיומן ומנוסה וממשיך פעילות בתחום המיכון הבנקאי מזה 60 שנה והייחוד שלה הוא שמאז ומתמיד החברה ידעה לזהות את הצורך והביקוש לפני האחרים. לכן, בעוד שבעבר מכונת לספירת שטרות הייתה בשימוש רק של בנקים, מוסדות פיננסים משרדי ממשלה בתי מלון וחברות גדולות, כיום ניתן לרכוש מכונת לספירת שטרות בסיסית מבית תיחכום ולספור את המזומנים שלכם בדיוק יתר ובמהירות הבזק.

אך מה הייחוד של מכונת לספירת שטרות מבית תיחכום ואילו דגמים קיימים?

ובכן, קיימות כמה קטגוריות  של מכונה לספירת שטרות שיכולות להתאים לבתי עסק שונים, בהתאם לצרכיהם, והייחוד שלהן זה שאתם יכולים לשאת אותן לכל מקום ולבצע את הספירה בכל מקום שנוח לכם. בין הדגמים השונים ניתן למצוא:

  1. מכונה לספירת שטרות רגילה- מכונה זו היא מכונה המבצעת ספירת שטרות בלבד ללא פי'צרים נוספים והיא מאוד מתאימה לבתי עסק קטנים.- בינוניים

 

  1. מכונה לספירת שטרות, כולל סיכומים – לעומת המכונה הבסיסית, מכונה זו נכנסת לרזולוציה עמוקה יותר והינה מבצעת סיכום כמה שטרות היו מכל ערך וכמה כסף עבר במכונה [ מחשבון פנימי ]

 

  1. מכונה לספירת שטרות שני תאים בעלת תוכנה לזיהוי הערכים-מכונה זו מזהה כעשרה סוגי מטבע והיא ממיינת את השטרות התקינים והלא תקינים (מבלי לעצור את הספירה) כאשר היא מבצעת ספירה משולבת של כל ערכי המטבע. כמובן שגם דגם זה מזהה שטרות מזויפים ואוטומטית מעביר אותם לתא הנוסף מכונה לספירת שטרות בעלת שני תאים- כאשר תא אחד מכיל את השטרות התקינים ומעביר אל התא הנוסף את השטרות החשודים. הייחוד של מכונה זו, זה שניתן לחברה למדפסת ולהדפיס את נתוני הספירה הסופיים באופן פרטני ומדויק כולל השטרות הפגומים, והיא מאוד מומלצת לעסקים המבצעים גם ספירת מט"ח. המכונה מסוגלת לממיין את השטרות ולסדר אותם באותו הכיוון.

 

  4. מכונה לספירת שטרות תא אחד בעלת תוכנה לזיהוי ערכים- קודם כל, גם מכונה זו מבצעת ספירת מט"ח, כאשר              במקביל היא בוחנת את כל סממני האימות של שטרות אמיתיים.  למכונה יש תא אחד וכאשר היא מזהה במהלך                      הספירה שטר חשוד היא מתריעה על כך ועוצרת את האופרציה שלה עד להוצאת השטר הלא תקין. חשוב לציין שאין                צורך להפריד בין סוגי השטרות () כיוון שהמכונה מזהה את הערכים השונים ומחשבת על פי כך, והיא גם מבצעת                      סיכום וכמות של כל סוגי השטרות והסכום הכללי שעבר במכונה.

 

 

    5. מכונה לספירת שטרות בית תיחכום היא הפתרון האידיאלי והחדשני לבתי עסק שונים והיא מסייעת רבות לניהול          העסק ולניהול כספים באופן מקצועי ומדויק. כמו כן, בית תחכום מנהל צוות טכני מנוסה ומיומן המעניק תמיכה שוטפת     ללקוחותיו ורואה באיכות השירות שלו כחלק קריטי מערכי החברה. אז הנכם מוכנים לקחת צעד קדימה בניהול הכספים     שלכם? מכונת לספירת שטרות מבית תחכום הולכת לחסוך לכם הרבה זמן, וכמו שאתם וודאי יודעים, זמן זה כסף.

 

גלילה לראש העמוד
מכונה לספירת כסף, מטבעות ושטרות
לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים:
× שלחו לנו הודעה
דילוג לתוכן