משלוחים מהירים | אחריות 12 חודשים | שירות תיקונים בכל הארץ

זהירות קורונה!

בלעדי בישראל !!!

מכשיר מהפכני להשמדת חידקים ווירוסים ממכונות לספירת כסף ומשטרות הכסף.

שטרות מזויפים? זאת הדרך הנכונה לזהות אותם

האם יצא לכם להיתקל בשטר מזויף? מן הסתם כן, גם אם לא שמתם לב לכך, מדובר בעניין נפוץ מאוד בעולם ובמדינת ישראל בפרט, תופעה שרשויות החוק בכל מדינה מנסות להכריע.
איך מתבצעת בדיקת שטרות מזויפים ? איך זה קשור למכונת כסף? כל הפרטים ממש כאן.

מה זה אומר שטרות מזויפים?

אחת הבעיות הנפוצות, עמה נאלצים להתמודד בבנק ישראל וכמעט בכל מדינה בעולם היא בעיית זיוף השטרות. מדובר בנגע שקיים בכל חברה, ויכול לגרום לנזקים אדירים לכלכלה המקומית. אם בעבר בדיקת שטרות מזויפים הייתה מורכבת וידועה רק לאנשים מעטים,כיום, בעזרת עזרים כמו פנס לזיהוי שטרות מזויפים, מכשירים שולחנים הפועלים בשיטות שונות המאפשרים זיהוי של סימני הביטחון המוטבעים בשטרות, ובכך ניתן לאתר די בקלות שטרות מזויפים.

בדיקת שטרות מזויפים

גם אם אין לכם מכונת לספירה ואיתור שטרות מזויפים או מכשירים לבדיקת שטרות בעזרת סימני הביטחון הקיימים על השטרות תוכלו לדעת אם מדובר בשטר אמתי או שמא מזויף. ישנם סימנים בהם ניתן לגעת, ישנם כאלה שרק נצפים בראייה, וחלקם בעזרת הטיית השטר וצפייה בפס הזוהר. כמו כן לכל שטר יש מספר סידורי . ניתן ללמוד את שלושת הפרמטרים , וכך להצליח לבצע בדיקה גם ללא מכשירים / מכונת כסף .יחד עם זאת ידוע כי קיימים שטרות מזויפים באיכות גבוהה המודפסים על נייר אמיתי של כסף וכוללים פס מגנטי ולמרות זאת מדובר בשטר מזויף ולכן שטרות אלו לא ניתן לאתר ללא ציוד מקצועי.

אז מה הקשר למכונת כסף?

בישראל קיימות חברות רבות המספקות מכשירים ו או מכונות לספירה ובדיקת כסף אך מעטות החברות בישראל המוסמכות על ידי תאגידים בנקאיים למכור מכונות אשר נבחנו על ידם / או על ידי מרכז מזומנים של בנק וחברות אלו מספקות שרות טכני לכל המוסדות הפיננסים. הכוללים בנקים, בנק הדואר, ברינקס, בנק ישראל ומשרדים להמרת מט"ח.
מכונות הנמכרות לבנקים הינן בעלות תקן ECB המחמיר המאשר את אמינות הבדיקה.
מרבית החברות המפרסמות מכונות לספירה /בדיקה של כסף משווקות מכונות שלא נבחנו בבנקים ולא במרכז מזומנים- מכונות אלו לא ימכרו למוסדות פיננסים , ומומלץ לכל לקוח לרכוש מכונות מספק של הבנקים ,כך הלקוח רוכש גם שקט נפשי.

פנס לזיהוי שטרות מזויפים

אחת האפשרויות הנוספות לזיהוי שטרות מזויפים היא בעזרת פנס לזיהוי שטרות מזויפים LED בעל 14 נורות המאפשר בדיקה של סימני הביטחון המוטבעים בשטרות, זוהי בדיקה ראשונית ובסיסית המתאימה לאזור הקופה בנקודת התשלום (בחנות – בבית העסק) במידה ולא ניתן לראות את סימני הביטחון סביר כי מדובר בשטר מזויף.
כך גם אם לא רואים סימני מים נסתרים שאמורים להיות על גבי השטרות.

מכונות לספירה ובדיקת שטרות – איך זה עובד

בעזרת טכנולוגיות מתקדמות מותקנים בתוך המכונות גלאים ומצלמות CIS , וכך המכונות מבצעות את ספירת השטרות כולל בדיקתם שאכן השטרות אמיתיים ואינם מזויפים. מכונת כסף היא לא עסק פשוט כלל. ישנן מכונות שיודעות להבחין בין סוגי כספים ושטרות שונים/ מדינות שונות . הן מתוכנתות כך שתדענה גם לחשב, גם לסרוק וגם לספור את כמות השטרות שעוברת דרכן מה ערך השטרות וסיכום כללי של הספירה / בדיקת השטרות .בשנים האחרונות השוק המוסדי והפרטי הצטרף למוסדות הפיננסים בישראל והצטייד במכונות שונות לספירה / איתור שטרות מזויפים / מיון השטרות .
פעולה זאת בבית העסק חוסכת זמן רב בהתעסקות בנושא ספירת הכסף.
חברת תיחכום צ.ב טכנולוגיות בע"מ מתמחה במכונות לספירת כסף ובשיווקן. מדובר במכונות הטובות ביותר המזהות 95% מהכסף המזויף (לא קיימת בדיקה של 100%) בהן נעשה שימוש על ידי הבנקים בישראל. לחברה מוניטין רב , מוכרת בין כל היצרנים בעולם ובמוסדות הפיננסים בישראל חברת תיחכום צ.ב. טכנולוגיות בעלת שרות טכני בפריסה ארצית בכל רחבי הארץ. המכונות המתקדמות ביותר בתחום, עם כל הפיתוחים הטכנולוגיים החדשניים ביותר , ולכם הלקוחות נותר רק ליהנות מכך. לפרטים נוספים הנכם מוזמנים ליצור קשר באתר.

החברה הינה הנציגה הבלעדית של המותגים המובילים בעולם בענף המיכון הבנקאי

גלילה לראש העמוד
מכונה לספירת כסף, מטבעות ושטרות
לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים:
× שלחו לנו הודעה
דילוג לתוכן