משלוחים מהירים | אחריות 12 חודשים | שירות תיקונים בכל הארץ

זהירות קורונה!

בלעדי בישראל !!!

מכשיר מהפכני להשמדת חידקים ווירוסים ממכונות לספירת כסף ומשטרות הכסף.

איך לספור כסף מהר

בבתי עסק רבים כמו בנקים, סניפי דואר ומרכז להחלפת מט"ח למשל ישנו צורך בספירת כסף מהירה. כשמדובר בסכומים גדולים, ספירה ידנית של כסף יכולה להיות איטית ולעקב את הלקוח, כמו גם ליצור סכנה מוגברת לטעויות אנוש. במקרים אלה מומלץ להיעזר במכשור מיוחד המאפשר ספירת כסף מהירה, יעילה ומדויקת. 

מהן מכונות לספירת כסף

אם אתם רוצים לדעת איך לספור כסף מהר מומלץ להשתמש במכונה אוטומטית. מכונות אלה מאפשרות ספירה מהירה ביותר תוך הצגת ספירה מדויקת. על גבי המכונה ישנו צג המאפשר קביעת קבוצות ערך שטרות ותפעול נוח ונגיש. ניתן להזין את ערך השטרות הנכנסים והמכונה מעבירה אותם לבד ומציגה את כמות השטרות שנספרו. מהירות הספירה משתנה ממכונה למכונה, אך באופן כללי הן יכולות לספור עד כאלף וחמש מאות שטרות בדקה. כמו כן, ניתן להזין במכונות סכומים גדולים של שטרות, עד כמאות שטרות בכל פעם. 

הדרך בה מכונה לספירת כסף מזהה את השטרות הוא לא רק על פי הערך המוזן לתוכה, אלא גם על ידי סריקה של העיצוביים הייחודים לכל שטר. כך ניתן למנוע טעויות ספירה וטעויות זיהוי שטרות. מכונות אלה אינן כבדות כלל, כך שניתן להניע אותן ממקום למקום בקלות בעת הצורך. מרבית המכונות שוקלות לא יותר מחמישה קילוגרמים בלבד. 

ישנן גם מכונות לספירת מטבעות במהירות גבוהה. מכונות אלה ממיינות את המטבעות לערכים השונים ויכולות אף לזהות מטבעות מזויפים. במכונות ניתן להזין כמות גדולה של מטבעות והמכונות עצמן מחלקות את המטבעות לסוגים. בסיום החלוקה והספירה יופיע על צג המכונה את הסכום הספור. המכונות מחולקות למספר תאים שונים, בהם קיבולת גדולה למספר רב של מטבעות. 

מכונות לספירת כסף כאמצעי זיהוי לכסף מזויף

כיום מכונות הספירה אינן משמשות לספירת כסף בלבד, הן גם יכולות לספק סיוע בזיהוי של שטרות מזויפים. במכונות אלו ישנו אור אולטרה סגול ואור אינפרה אדום הבודקים את הימצאותם של סימנים ייחודיים הנמצאים בשטרות אמתיים. כשסימנים אלה אינם מופיעים המכונה יכולה להתריע על כך שישנו זיוף. 

גלילה לראש העמוד
מכונה לספירת כסף, מטבעות ושטרות
לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים:
× שלחו לנו הודעה
דילוג לתוכן